Děkujeme za nabídku, tak pak nějak případně doladíme detaily...... Snad vše klapne.Bob66 píše:Není problém vás nabratpragovcicka píše:No mi jsme s Michalem dva od Zdic. Tak jsem se chtěl zeptat, jak je to se západočechy, jestli není nějaké volné místo?????? A ono se nabízí dřív než jsem se zeptal.Bob66 píše:Hlásím první účastPokud by měl někdo zájem z Plzně a okolí tak ho můžu nabrat, budu mít prázdné auto a alespoň bych měl navigátora
![]()
![]()
Ale uvidíme, snad by se povedlo dát dohromady všechny z tohoto směru....
IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
- pragovcicka
- Revizor ČCK
- Příspěvky: 593
- Registrován: 18.1.2009 10:33:47
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
- pragovcicka
- Revizor ČCK
- Příspěvky: 593
- Registrován: 18.1.2009 10:33:47
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
Cák mi se na tebe taky těšíme, čudlo zelená!!!!greenfish píše:Tak na vás se kluci, extra těším. Máme toho od Silvestra dost co probírat.pragovcicka píše: No mi jsme s Michalem dva od Zdic.
- mlynář
- Administrátor
- Příspěvky: 2060
- Registrován: 20.9.2008 19:09:11
- Bydliště: Greenvillage u Práglu
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
Ještě pro sychr sem dávám orientační mapky pro ty, kteří vloni na III. ČCK kongresu nebyli a všem čtenářům tohoto našeho fóra připomínám, že přednáškové odpoledne (vstup zdarma) je volně přístupné pro všechny. Dopolední sněm pak pro členy ČCK, ale i pro zájemce o členství v našem klubu.
POZN: Rekonstrukce mostu na exitu 11 D1 - výjezd od Brna na Říčany funguje normálně!
POZN: Rekonstrukce mostu na exitu 11 D1 - výjezd od Brna na Říčany funguje normálně!
- mlynář
- Administrátor
- Příspěvky: 2060
- Registrován: 20.9.2008 19:09:11
- Bydliště: Greenvillage u Práglu
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
Tak zítra. Nezapomeňte !

- mlynář
- Administrátor
- Příspěvky: 2060
- Registrován: 20.9.2008 19:09:11
- Bydliště: Greenvillage u Práglu
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
A je to úspěšně za námi. Kdo nebyl, může jen litovat. My jsme si to užili s plnou parádou. 
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
Díky všem za přijetí a skvěle strávený den 
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
Kampak se nám stratil Oldík ,
kluk zelený
- mlynář
- Administrátor
- Příspěvky: 2060
- Registrován: 20.9.2008 19:09:11
- Bydliště: Greenvillage u Práglu
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
Jsme tam komplet, celá jedenáctka včetně trenéra... 
Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011
mrzí mě že jsem nakonec nebyl.musel jsem tahat elektriku.mám rozkopanej byt.ale určitě bude spousta dalších možností.