IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
Příspěvky: 593
Registrován: 18.1.2009 10:33:47

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od pragovcicka »

Bob66 píše:
pragovcicka píše:
Bob66 píše:Hlásím první účast :D Pokud by měl někdo zájem z Plzně a okolí tak ho můžu nabrat, budu mít prázdné auto a alespoň bych měl navigátora :lol:
No mi jsme s Michalem dva od Zdic. Tak jsem se chtěl zeptat, jak je to se západočechy, jestli není nějaké volné místo?????? A ono se nabízí dřív než jsem se zeptal. :shock: :lol: :shock: Ale uvidíme, snad by se povedlo dát dohromady všechny z tohoto směru....
Není problém vás nabrat ;)
Děkujeme za nabídku, tak pak nějak případně doladíme detaily...... Snad vše klapne.
Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
Příspěvky: 593
Registrován: 18.1.2009 10:33:47

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od pragovcicka »

greenfish píše:
pragovcicka píše: No mi jsme s Michalem dva od Zdic.
Tak na vás se kluci, extra těším. Máme toho od Silvestra dost co probírat.
Cák mi se na tebe taky těšíme, čudlo zelená!!!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
Příspěvky: 2060
Registrován: 20.9.2008 19:09:11
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od mlynář »

Ještě pro sychr sem dávám orientační mapky pro ty, kteří vloni na III. ČCK kongresu nebyli a všem čtenářům tohoto našeho fóra připomínám, že přednáškové odpoledne (vstup zdarma) je volně přístupné pro všechny. Dopolední sněm pak pro členy ČCK, ale i pro zájemce o členství v našem klubu.

POZN: Rekonstrukce mostu na exitu 11 D1 - výjezd od Brna na Říčany funguje normálně!
DPS úvaly - fórum.jpg
DPS úvaly - fórum.jpg (64.44 KiB) Zobrazeno 10443 x
mapa1 exit 11 D1 - fórum.jpg
mapa1 exit 11 D1 - fórum.jpg (134.85 KiB) Zobrazeno 10443 x
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
Příspěvky: 2060
Registrován: 20.9.2008 19:09:11
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od mlynář »

Tak zítra. Nezapomeňte !
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
Příspěvky: 2060
Registrován: 20.9.2008 19:09:11
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od mlynář »

A je to úspěšně za námi. Kdo nebyl, může jen litovat. My jsme si to užili s plnou parádou. :D
IV.CCK kongres.jpg
IV.CCK kongres.jpg (110.23 KiB) Zobrazeno 10409 x
RAP
Čestný uživatel
Příspěvky: 562
Registrován: 6.5.2009 18:33:23
Bydliště: Praha 15 - Horní Měcholupy

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od RAP »

:cry: :cry:
Bob66
Čestný uživatel
Příspěvky: 120
Registrován: 19.3.2011 22:10:24
Bydliště: Přeštice

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od Bob66 »

Díky všem za přijetí a skvěle strávený den :D
Uživatelský avatar
rriki
Člen ČCK
Příspěvky: 106
Registrován: 9.8.2009 22:12:09

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od rriki »

Kampak se nám stratil Oldík , :lol: kluk zelený
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
Příspěvky: 2060
Registrován: 20.9.2008 19:09:11
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od mlynář »

Jsme tam komplet, celá jedenáctka včetně trenéra... :mrgreen:
kulich
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 11.12.2010 18:57:57

Re: IV. ČCK kongres - Úvaly 7.5.2011

Příspěvek od kulich »

mrzí mě že jsem nakonec nebyl.musel jsem tahat elektriku.mám rozkopanej byt.ale určitě bude spousta dalších možností.
Odpovědět

Zpět na „Oznámení a novinky“